Феміністичне письмо у «По сліду Менерви» Софії Калезіч
DOI:
https://doi.org/10.28925/2311-259x.2019.2.5Ключові слова:
чорногорська література, жіноча прозаАнотація
Рецензія на монографію: Калезіч, С. (2018). По сліду Мінерви. Проза чорногорських письменниць. Цетинє: FCJK.
Завантаження
Посилання
Bužinjska, A., & Markoski, M. P. (2009). “Feminizam“ u književne teorije XX vijeka. Beograd: Službeni glasnik.
Dojčinović-Nešić, B. (1996) Ginokritika: istraživanja ženske književne tradicije. Centar za ženske studije. Retrieved from: https://www.zenskestudie.edu.rs/izdavastvo/elektronska-izdanja/casopis-zenske-studije/zenske-studije-br-5-6/237-ginokritika-istrazivanja-zenske-knjizevne-tradicije
Garonja-Radovanac, S. (2010). Žena u srpskoj književnosti. Novi Sad.
Jovanović, B. (2018). Doprinos crnogorskoj istoriografiji ili Književnost koju smo minimizirali pogovor. In Kalezić, S. Minervinim tragom (pp. 331–336).
Kalezić, S. (2018). “Minervinim tragom”, prozno stvaralaštvo crnogorskih književnica. Cetinje: FCJK.
Solar, M. (1984) Teorija književnosti. Zagreb: Školska knjiga.
Vojinović, S. (2010). Problem “ženskog pisma” u južnoslovenskim književnostima (devedesete godine XX vijeka). Ars, 5–6, 185. Cetinje.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).