Розвага як метод маніпулювання свідомістю читача (за матеріалами журналу «The First Key»)
Ключові слова:
розвага, маніпуляція, «глянець», журналАнотація
У статті йдеться про особливості маніпулювання масовою свідомістю через розважальний комунікативний зв’язок, що встановлюється з реципієнтом на шпальтах сучасних глянцевих періодичних видань. Розглядаючи особливості структурування і жанрово-тематичного наповнення російського чоловічого журналу «The First Key», автор приходить до висновку, що маніпулювання відбувається за допомогою автобіографізації текстів, автофотографізації знімків та реклами речей матеріального світу, що відіграють роль вихідної точки для подальшого (зовнішнього) розвитку особистості.Завантаження
Посилання
Голоднікова Ю. Політичне ток-шоу як всеукраїнська медіа гра / Ю. А. Голоднікова // Вчені записки Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського. Серія "Філологія. Соціальна комунікація". – 2008. – Т. 21(60). – №1. – С. 268-276.
Олешко В. Журналистика как творчество: учебное пособие для курсов "Основы журналистики" и "Основы творческой деятельности журналиста" / В. Ф. Олешко. – М. : РИП-холдинг, 2004. – 222 с.
Сімашова А. Глобалізаційні та глокалізаційні мотиви як спосіб ігрової реалізації у періодичних виданнях Хмельницької та Чернівецької областей / А.І. Сімашова // Вчені записки Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського. Серія "Філологія. Соціальна комунікація". – 2011. – Т. 24(64). – №1. – С. 132-140.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).