Александер Ф’ют. Перед наступом світу фаст-фудів
Анотація
Перекладено за виданням: Alrksander Fiut, Spotkanie z Innym, Krakow: Wydawnictwo Literackie, 2006.Обраний для перекладу есей присвячений сучасній польській літературі, в якій відбиваються характерні процеси суспільної та культурної трансформації. Гадаємо, зміст публікації зацікавить наших науковців, оскільки українська література переживає сьогодні багато в чому подібну ситуацію – загравання з поп-культурою, мовні експерименти, освоєння сленґу тощо.
Про автора: Александер Ф’ют – видатний польський літературознавець та критик, есеїст, професор та керівник кафедри Яґеллонського університету (Краків). Автор численних праць, зокрема про творчість Чеслава Мілоша та літературу новітньої епохи. Остання книжка – «Moment wieczny. Poezja Czesława Miłosza» (2011).
Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Опубліковано
08.07.2013
Як цитувати
Polishchuk, Y. O. (2013). Александер Ф’ют. Перед наступом світу фаст-фудів. Синопсис: текст, контекст, медіа, (2). вилучено із https://synopsis.kubg.edu.ua/index.php/synopsis/article/view/56
Номер
Розділ
Світова філологічна думка українською
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).