ВИКОРИСТАННЯ ПРИЙОМУ ЛІТЕРАТУРНОЇ РЕКОНСТРУКЦІЇ У РОМАНІ «КЛЕРКЕНВЕЛЬСЬКІ ОПОВІДІ» П. АКРОЙДА
Ключові слова:
літературна реконструкція, постмодернізм, інтертекстуальністьАнотація
Стаття присвячена теоретико-літературному обґрунтуванню термінa «літературна реконструкція» і його використанню як прийому та авторському творчому методу у романі «Клеркенвельські оповіді» П. Акройда.Завантаження
Посилання
Акройд П. Клеркенвельські оповіді / П. Акройд; [пер. з англ. А.О. Івахненко, Н.В. Скоробогатова]. – Х. : Фоліо, 2011. – 284 с.
Блум Г. Західний канон: книги на тлі епох / [пер. з англ., під заг. ред. Р. Семківа. ] / Г. Блум. – К. : Факт, 2007. – 720 с.
Бредбері М. Британський роман нового часу / М. Бредбері / [пер. з англ. В. Дмитрука]. – К., 2011. – 480 с.
Волков И. Ф. Теория литературы : [учеб. пособ. для студ. и преп.] / И.Ф. Волков – М. : Владос, 1995. – 256 с.
Кузьменко Д.Ф. Літературна реконструкція як прийом і авторський художній метод : дис. ... канд. філол. наук : 10.01.06 / Д.Ф. Кузьменко. – К., 2011. – 208 с.
Літературознавча енциклопедія : у 2 томах. / укл. Ю.І. Ковалів. – Т. 2. – К. : ВЦ «Академія», 2007. – 598 с.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).